Pimapen fiyatları Kurtköy

Her ilçeye hizmetimiz olmasına rağmen en yakın bölge olarak Kurtköy’e her vakit hizmetimiz mevcuttur. Çünkü bizim sektörümüzde yapılacak işin yakınlığı çok önemlidir. Yerine hizmet sektörlerinde mesela pimapen, sineklik, cam balkon gibi inşaat sektörüne yakın yerlere çok daha uygun fiyatlar ile hizmet verilir.

Pimapen fiyatları belirlenirken ilk olarak işin boyutu çok önemlidir. Mesela bir adet pencere isterseniz 600 tl tutar ancak 4 adet pencere isterseniz 2000 tl tutar. Çünkü bir pencereden kalacak kar oranı ile 4 pencereden kalacak kar oranı farklıdır. O nedenle 2400 tl tutacak iken 400 tl gibi bir indirim yapılır. Umarım bu konuyu anlamışsınızdır. Diğer bir konu ise yapılacak ürünlerin niteliğidir. Pvc pencere fiyatları belirlenirken ilk etapta ürünlerin maliyeti hesaplanır. Misal ısıcam değil konfor cam isterseniz bu pencerenin maliyeti bir hayli artar. Veya beyaz pvc pencere değil renkli pencere isterseniz %30 fiyat artar.

O nedenle bizleri arayıp ortalama pimapen fiyatları isteyen Kurtköy müşterilerimize istedikleri pencere ölçüsü ve rengi gibi konular belli olmadıkça düzgün ve net bir fiyat veremeyiz. Ancak bize bir metre bularak yükseklik ve genişliği verirseniz tabi ki bu sadece fiyat için montaj için ayrıca ölçüyü biz alıyoruz. Peki ilk olarak ölçüyü neden sizden istiyoruz. Şöyle ki günümüzde internet gibi bir nimet var. O olmadan önce en yakın kurtköy pimapen bayine gidip bir fiyat alıyorduk ve tabiri caiz ise mecbur ona yaptırıyorduk. Ancak şimdi kartal ve ataşehir pimapencilerinden bile fiyat alıp karşılaştırma şansımız var. Bu nedenle 3-5 firmadan fiyat almak için ölçü alıyoruz. Çünkü bu pimapen firmalarını eve çağırsak hem onların mazotuna vaktine hemde biz bir çok usta ile muhattap olacağız. Tabi ölçüler belli olunca 10-15 firmaya bile mail atarak istediğimiz özelliklere göre bir çok firmadan fiyat alıp karşılaştırma şansımız olacak.

Kurtköy pimapen fiyatları için ise bize ulaşabilirsiniz 0543 239 78 57. İsterseniz ofisimize gelip bütün ürünlerin numunelerini görerek karar verebilirsiniz. Google haritalara girip ”Pendik pimapen” yazarsanız bizim haritadaki yerimizi görebilirsiniz. Veya iletişim numaramızı internette araştırarak firma bilgileri ve referanslarımıza googlede çıkan sonuçlarda görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir