Pimapen pencere kapı Kurtköy

Kurtköyde yaşayan bir çok insan yeni yapılan pimapenlerden gelen soğuk ve rüzgar sesi ile rahatsız olmaktadır. Bu nedenle hemen bir tamir firması araştırmaya giren insanlar tabi ki bu işin piri ve kaliteli olarak yapan Kurtköy pimapen firmasına ulaşmaktadır.  Maalesef yeni yapılan binalarda inşaat firmaları sürekli olarak en ucuz marka veya iyi marka seçmelerine rağmen en ucuz yapan firmaları seçmektedir. Tabi bu durumda en ucuz yapan firmalar sürekli hızlı bir şekilde iki vida atarak bir pencere kapıdan diğer pencere kapıya geçmektedir. Hal böyle olunca doğal olarak yapılan iş biraz ayarsız olmaktadır. O zaman ayarsız yapılan pimapen demek soğuk geçiren işe yaramayan bir pimapen demektir. Bu nedenle Kurtköy pvc pencere bayi olarak biz sizlere tamamen kaliteli ve hızlı bir şekilde pencere kapı ayarlarını yapıyoruz ve bu sayede pencerenizden soğuk girer ne rüzgar girer. Yani rüzgar ve soğuk girmediği gibi ses yalıtımıda artar. Tabi daha önceden düzgün yapılmamış bir kurtköy pimapen tamiri bizim sizlere kaliteli hizmet vermemizle artık tam olarak görevini yerine getirmesini sağlıyoruz.

Esas önemli olan menteşelerin sağlamlığıdır. Çünkü pencereden soğuk gelmesi önemli değildir. Ama menteşeler özellikle kapılarda ağırlığa pek dayanmayarak kısa sürede gidebilir. Bu nedenle kaliteli çelik menteşe taktırmak gerekir. Lütfen can sağlığı için pvc pencere ve kapılarınızı kurtköy pimapen bayisi olarak bizleri arayarak kontrol ettirin. 0545 908 20 08 – 0543 239 78 57

Pimapen Kurtköy bayisi

Kurtköy hizmetimiz 7/24 mevcuttur. Pimapenlerinizde yaşanan sorunları kısa sürede çözüme kavuşturmak için size hizmet veriyoruz. Peki ne gibi sorunla karşı karşıyasınız bizi aradığınızda kolayca anlatabilmeniz için burada biraz bilgi verelim.

Pencere veya kapı tam kapanmıyor ise ve bunlardan rüzgar sesi geliyor ise muhtemelen açılır kısım takozlanması eksik yapılmış ve bu nedenle kapılar aşağı doğru inme yapmıştır. Ve bu şekilde kapının üst kısmı boşa düşerek alt kısma doğru kasma yapıyor. Bunun sonucunda üst kısımdan soğuk girerken alt kısmın yere yakınlaşmasından dolayı kapı kapanmıyor. Ayrıca bu durum kapı menteşelerinide zorladığı için genelde kurtköy pimapen tamiri talep edenle bu konudan dolayı sıkıntıdalar. Biz diğer firmalar gibi çok ucuz fiyata gelip iki tornavida ile camı sıkıp gitmiyoruz. Ne gerekiyorsa onu yapıyoruz ve pencereleri %100 yani elimizden geldiğince en yüksek verimi almanızı sağlamak amacındayız. Ve bu nedenle garantili kurtköy pimapen tamiri hizmeti vermekteyiz.

Diğer bir sorun çıkaran kısımları kurtköy pimapen bayisi olarak gördüğümüz menteşe kırılmasıdır. Yıllarca deforme olan menteşe kısımları bütün ağırlığı üstünden taşıması nedeni ile doğal olarak bir zaman sonra kırılıp dökülüyor. Kırılan menteşeleri tekrar döküm menteşe ile değiştirmek büyük hatadır. Biz çelik yani kırılmayacak ömürlük bir ürünle değiştiriyoruz. İLETİŞİM 0543 239 78 57 – 0545 908 20 08

Kurtköy pimapen tamiri

Kurtköy pimapen tamiri iletişim telefon

0545 908 20 08

0543 239 78 57

Pvc pencerenizde ne gibi sorunlar mevcut ilk olarak bunu arayarak veya fotoğraflayarak bize ilettiğinizde gerekiyorsa uygun malzeme ile gelmek hem sizler için hem bizim içi kolaylık olacaktır. Peki pvc pencere veya kapıda ne gibi sorunlar çıkar ve biz bu sorunların içeriğini nasıl anlarız. Gelin bir kaç cümle ile bunlara bakalım.

kurtköy pimapen tamiri
Kurtköy pimapen tamiri yaparken Doğan usta

1. Menteşe kırılması

Aslında bu sorunun anlaşılıp anlaşılmaması için özel bir çaba sarf etmeye gerek yok. Ancak menteşelerde kendi içlerinde ayrılmaktadır. Eğer pencereniz üstten açılımlı ise ona göre parça getirmemiz gerekir. Normal açılır ise ayrı bir menteşe türü getirmemiz gerekir. Ayrıca pencerelerin rengi de önemlidir. Beyaz mı kahverengi mi veya farklı bir renk mi bu gibi detayları bizlere belirtmenizde fayda var. Tabi sadece bununla kısıtlı değil. Döküm mü yoksa çelik mi istiyorsunuz. İşte bunların hepsi menteşeler için önemli bir detaydır. Pimapen menteşe tamiri için 0543 239 78 57

 2. Kol boşa dönmesi

Eğer pencerenizin kolu boşa dönüyorsa ilk olarak kendiniz kolu sökün ve sorun sadece kolda mı değil mi ona bakın. Çünkü kol değil iç mekanızmanın kırık olma ihtimali %90 dır. Yani kol sizin gördüğünüz kısımda kırılmadı ise kesinlikle iç tarafta bulunan ispanyolet kırık olabilir.

3.İspanyolet pimapen kapı kilidi bozulması tamiri

Pimapen kapılarda kol yukarı kaldırılır ve ondan sonra kapının anahtarı döner. Bu şekilde kol kilitlenmiş olur. Ancak pimapen kapı kilidi bozulması durumda kapı kapanmaz ve tamiri yapılması gerekir. Bu gibi durumlarda sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur. Usta olarak bizim müdahale etmemiz gerekir. 05432397857 numaralı telefonu arayın ve uygun fiyatlarımız ile pimapen tamiri yapalım.

4. Pimapen pencereden soğuk giriyor…

En sık rastlanan sorundur. Doğru düzgün montajı yapılmayan bir pencerede veya kapıdan soğuk gelmesi durumunda bizim gibi her yönü ile pimapen kapı tamiri yapan ustayı bulmaz iseniz paranızı boşa vermiş olursunuz. Biz tüm noktalardan kapının ve pencerenin ayarını yaparak sizi bu dertten %100 kurtarırız. 05432397857 – 05459082008

5. Pimapen kapı kapanmıyor tamiri

Kurtköy pimapen tamiri yapan firmamız eğer fıratpen egepen vs. kapı kapanmıyor ise tamirini en usta şekilde yapmaktadır. Bu gibi durumda yine bizimle iletişime geçerek sorundan kurtulabilirsiniz.

 

Pimapen Menteşe kırıldı ise tamiri

Maalesef pimapenlerde en sık yaşanan sorunların başında menteşe tamiri gelmektedir. Senelerce pencerenin bütün yükünü taşıyan menteşeler çelik değil demir döküm ağırlıklı yapıldığı için zamanla çürüyor ve bu nedenle ağırlığa dayanamayıp kırılıyor.

Tabi bu kırılma sonucunda pencere yerinden düşüp birilerinin kafasına doğru gelir ise gerçekten çok acı bir durum oluyor. Olmuyor demeyin ev kazaları arasında yaşanan en çok şeylerden bir tanesi olabiliyor. Çünkü cam açık iken hava almak için pencerenin önünde oturan kim varsa büyük tehlike altındadır. Eğer sizin başınıza gelmeden bu yazıyı okuyor iseniz bir an evvel dikkatli bir şekilde pimapen menteşelerin ne durumda olduğunu kontrol edin ve eğer bir tehlike olacak gibi duruyor ise sadece 60 tl ye bir pencerenin menteşeleri kırılmayacak şekilde çelik menteşe ile değiştirilebiliyor ve ömür boyu orada en ufak deforme olmadan kalabiliyor.

Yani ufak maliyetler yüzünden tehlikeye girmeye değmez. Er geç o masrafa girilecek ve çok geç olmadan menteşelerin kontrolünü yapın. Özellikle daha ağır yük ile sınava tabi tutulan kapı menteşeleri çok daha çabuk deforme olur. Söylediğimiz gibi çelik menteşe ile ömürlük bir hale getirmek mümkün. Kapılar için 75 tl’ye mal olmaktadır. Piyasada bu şekilde çelik bulamazsınız.

Pencere tamiri

1985 yılında kurulan firmamız Kurtköy pimapen bayi olarak hizmet vermektedir. Sadece pimapen markası değil, egepen, fıratpen, winsa, adopen ve erpen gibi tüm istenilen markaların tamirini yapmaktadır. İlkemiz aldığımız parayı hak etmek ve işimizi tamamen düzgün yaparak en ufak şikayet almamaktır. Bu nedenle kurtköy pimapen tamiri hizmetimizde garantilidir. Yaptığımız işlerden herhangi bir sorun yaşadığınızda bize ulaşarak bilgi vermeniz dahilinde ücretsiz olarak tekrar yenilecektir.  Pencere tamiri her insanın yapabileceği bir iş değildir. Bu nedenle kendi başınıza yapmaya kalktığınızda mutlaka bir ayarsızlık olacaktır ve yine bir usta çağırmak zorunda kalacaksınız. Ve bu usta eğer siz daha önce pencereye müdahalede bulunup herhangi bir delme işlemi yaptı iseniz bu sefer pencerenizin tamamen değişmesi bile söz konusu olabilir. Çünkü sizin açtığınız vida deliği pencerenin tekrar tamiri yapılacak iken ayarsızlık yapacak ve vida yalama olacak. Tam o bölgeye açılması gereken delik yüzünden komple bütün pimapen tamiri yapılması gereken ayarı bozacak. Bu nedenle lütfen pencerelere kendiniz müdahale etmeye çalışmayın ve kesinlikle kurtköy pencere tamiri için bizi arayınız. Biz uygun fiyatlara gece gündüz sizlere hizmet sağlamaktayız.

Kurtköy süper lig

Evet her zaman olduğu gibi sadece pimapen ile alakalı değil tüm konular hakkında sitemizde bilgiler veriyoruz. Sonuç olarak biz kurtköyde hizmet veren pimapen firmasıyız ve sitemizi güncel tutmak adına güncel bilgilerde aktarıyoruz. Süper ligin 17. haftasında sivasspor ile beşiktaş rakip olarak geldi ve normal olmayan bir durum olarak sivasspor beşiktaşı 2-1 yendi ve şuan fenerbahçe maç fazlası ile kurtköy süper ligde 1. sırada ancak galatasarayın bir maç eksiği var ve aralarında ki pimapen farkı 1 benim burada puan yerine farklı bir kelime kullanma amacım tabi ki konunun birazda bizim sektörle alakalı gözükerek googlenin bizim sitemizde ki konuları güncel görerek sitemizi sevmesidir. Bu nedenle bu konuda mantıksız olarak gördüğünüz yazılara lütfen siz aldırmayın ve kurtköy pimapen firması olarak istediğiniz hizmeti almak için 0545 908 20 08 numaralı telefonu arayın ama sizde süper lig puan durumu hakkında bilgi verildiğini site sahibine söylemeyin. 🙂

İnternette taraftarlar arasında yaşanan tartışma tabi ki tribünlerede etki ediyor ve bu etki yüzünden olaylar çıkıyor ve kurtköy civarından maça giden taraftarlar bu tarafa yakın bir pimapen satadı bulunmamasından dolayı yollarda çilekeş bir şekilde acı çekiyorlar. Tabi kimse pimapen kapısının soğuk almasını istemediği gibi bu kış aylarında yollarda araç içinde üşemek istemez. Dedim ya size burada yazılan yazılar saçma sapan olacak ancak yinede pimapen tamiri için sitemizin kurtköy hizmet bölgesi olduğunu unutmayın. 0545 908 20 08